Roza lë mashkullin që e shoqëron, për të notuar me dikë tjetër (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:34 01-08-2016 Roza lë mashkullin që e shoqëron, për të notuar me dikë tjetër (VIDEO)

Roza Lati është një vajzë që e do shumë “dëtin” siç thotë dhe ajo vet. 

 

Bukuroshja e veshur me bikini është futur në det dhe ka lënë mashkullin që e shoqëron duke i bërë video, ndërkohë që noton me qenin e saj. Ai e ndjek nga pas duke i bërë shoqëri mikes së zemrës.

 

 

#gocdëti

A video posted by Roza Lati © (@roza_lati) on Aug 1, 2016 at 9:30am PDT

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025037050247192
array(1) { ["section"]=> string(73) "roza-le-mashkullin-qe-e-shoqeron-per-te-notuar-me-dike-tjeter-video-48404" }