Rozana nuk e festoi Krishtlindjen se ndjente mungesën e nënës dhe babait, por ja kë zgjedh ajo për kartolinën familjare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:40 30-12-2015 Rozana nuk e festoi Krishtlindjen se ndjente mungesën e nënës dhe babait, por ja kë zgjedh ajo për kartolinën familjare

Rozana Radi na preku të gjithëve me një status që shkroi ditë më parë, ku shprehte dëshpërimin e saj për mungesën e nënës dhe të babait. Madje këngëtarja shkruante se nuk e festonte dot Krishtlindjen, sepse nuk i kishte dy prindërit e saj të dashur.

Por sot ajo ka zgjedhur të na urojë nëpërmjet një fotoje-kartolinë, me xhaxhain e saj, të talentuarin Françesk Radi.

“Gëzuar nga familja Radi’’, shkruan këngëtarja.

Dhe menjëherë komentuesit i kërkojnë të bëjë një duet me xhaxhain e saj.

“Rozi kur do ia mbushësh mendjen për një duet me Ty? Me një tekst tipik që ju ka hije të dyve ?’’, i shkruan komentuesi.

 

rozanaradifranceskoki

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096051692962646
array(1) { ["section"]=> string(124) "rozana-nuk-e-festoi-krishtlindjen-se-ndjente-mungesen-e-nenes-dhe-babait-por-ja-ke-zgjedh-ajo-per-kartolinen-familjare-28852" }