Rozana Radi feston ditëlindjen, një mikeshë e ngushtë e do pak më shumë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:09 06-07-2016 Rozana Radi feston ditëlindjen, një mikeshë e ngushtë e do pak më shumë

Rozana Radi, këngëtarja dhe tekstshkruesja e talentuar shqiptare festoi ditëlindjen mbrëmjen e djeshme. Dhe miqtë nuk kanë harruar t’i kujtojnë se sa e veçantë është për ta.

Fiori Dardha, moderatorja e ‘’Fiks Fare’’ dhe një nga mikeshat e ngushtë të saj, në këtë ditë të veçantë e do pak më shumë.

‘’Një miqësi si kjo e jona, nuk ka nevojë për shumë fjalë, për dedikime të ndjera e për citate shkrimtarësh. Se sa e fortë është miqësia jonë e tregojnë vitet (kanë kaluar më shumë se 20 vjet mooooj).

Të dua shumë Roz'!

P.S: Sot që ke ditëlindjen të dua njëçik më shumë, meqë ke sebep! Edhe 100!’’, i shkruan thjeshtë moderatorja.

rozanaradi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029059171676636
array(1) { ["section"]=> string(76) "rozana-radi-feston-ditelindjen-nje-mikeshe-e-ngushte-e-do-pak-me-shume-45659" }