Rozana Radi mbytur nga dhimbja për xhaxhain Françesk Radi shkruan fjalët që prekin thellë në shpirt

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:56 28-03-2017 Rozana Radi mbytur nga dhimbja për xhaxhain Françesk Radi shkruan fjalët që prekin thellë në shpirt

Françesk Radi ditën e djeshme është dërguar me urgjencë në QSUT nga ku gjendja e tij shëndetësore paraqitet tejet e rëndë.

Është mbesa e tij, këngëtarja Rozana Radi ajo e cila para pak minutash ndërsa publikon foton me xhaxhain e shtrenjtë thotë se sytë i ka nda zoti dhe se ka ende nevojë për të.

“Lutem për ty! Zoti do tregohet i mëshirshëm e do të lerë këtu me ne. Është shumë herët për t’u larguar. Kemi nevojë në tokë për ty”, shkruan Rozi në mesazhin e saj drithërues.

Këngëtarja ka një raport të ngushtë me xhaxhain e saj, raport që është përforcuar edhe më shumë pas ndarjes nga jeta të babait të Rozanës, Ferdinand Radit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.078870058059692
array(1) { ["section"]=> string(105) "rozana-radi-mbytur-nga-dhimbja-per-xhaxhain-francesk-radi-shkruan-fjalet-qe-prekin-thelle-ne-shpirt-73364" }