Rozana Radi me bikini, gjen një zgjidhje për tu ekspozuar e gjitha (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:09 19-08-2016 Rozana Radi me bikini, gjen një zgjidhje për tu ekspozuar e gjitha (Foto)

Këngëtarja Rozana Radi ka nisur pushimet.

Në ambientet e dhomës së saj, e veshur me bikini ajo ka gjetur një zgjidhje se si të fotografohet e gjitha, duke treguar fytyrën, gjoksin por edhe vithet.

Për t’ia arritur qëllimit ka përdorur pasqyrën. Rozana ka veshur bikini të zinj, ka vënë syze dhe duket tepër në formë, gati për pushime. 

radi_rozana.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024644136428833
array(1) { ["section"]=> string(76) "rozana-radi-me-bikini-gjen-nje-zgjidhje-per-tu-ekspozuar-e-gjitha-foto-50211" }