Rozana Radi na tregon tatuazhin e ndjerë, ja dedikon..

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:26 07-01-2018 Rozana Radi na tregon tatuazhin e ndjerë, ja dedikon..

Këngëtarja, aktorja dhe moderatorja e njohur Rozana Radi ka ndarë më ndjekësit një pjesë shumë speciale të sajën.

Në postimin e fundit në Instagram Rozi ka treguar një tatuazh në të cilin shkruhet “ Të dua babi” në gjuhën angleze. Nuk dihet akoma nëse ky tatuazh është tashmë, apo do të jetë në trupin e Rozanës, por ideja që mbart ka prekur zemrat e ndjekësve dhe fansave.

Të gjithë kanë shpërthyer në komente të ndjera dhe pozitive në këtë postim të fundit të Rozanës dedikuar të atit, aktorit të ndjerë Ferdinand Radi.

rozana_copy.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Po pres të njoh një mashkull që të ketë më shumë bo*e se unë”, Marina Fara lë ndjekësit me gojë hapur në deklaratën e saj të fundit
Gjithmonë djalë i keq, ja si dukej Stresi 24 vite më parë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.013588190078735
array(1) { ["section"]=> string(58) "rozana-radi-na-tregon-tatuazhin-e-ndjere-ja-dedikon-105778" }