Rozana Radi, nostalgjike për të atin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:35 29-01-2015 Rozana Radi, nostalgjike për të atin

Rozana Radi nuk e ka fshehur kurrë dhimbjen dhe dobësinë për babain e saj të ndjerë.

Jo rrallë herë e këmi parë Rozanën të lotojë në studiot e ekraneve kur ka ardhur momenti për të folur për mungesën e prindërve të saj, e veçanërisht të babait Ferdinand Radi.

Para pak minutash këngëtarja ka hapur edhe arkivin e fotove, nga ku ka nxjerrë një fotot të të atit në rininë e tij.

“Babushi, kur xhirohej një film në rininë e tij.”-shkruan  Rozi për ndjekësit e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023648023605347
array(1) { ["section"]=> string(40) "rozana-radi-nostalgjike-per-te-atin-1868" }