Rozana Radi publikon FOTON EMOCIONUESE dhe tregon: Kam marrë kaq shumë sms…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:56 18-12-2016 Rozana Radi publikon FOTON EMOCIONUESE dhe tregon: Kam marrë kaq shumë sms… Momenti kur Rozana Radi shpallet fituese e Kenges Magjike

Rozana Radi vazhdon të përjetojë emocionet e këngës në edicionin e radhës së Kënga Magjike dhe mesazhin që ka përcjellë kënga e saj. 

Në orët e para të mëngjesit, ajo ka postuar një foto shumë emocionuese, ndërkohë që ka treguar për fansat e saj gjithë mesazhet që ka marrë në telefon për këtë performancë.

“Foto qe do te mbetet gjate ne memorijen time.Ky cmim i takon te gjithe atyre grave qe me kane shkruar duke gjetur forcen per ta ndryshuar jeten e tyre.Kam marre aq shume sms per kete kenge sa nuk kam marre gjate gjithe karrieres sime artistike. Shume shpejt do ti bej nje vidio klip . Flm artisteve qe e votuan dhe publikut i cili e do pa kushte kete kenge” shkruan këngëtarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021165132522583
array(1) { ["section"]=> string(79) "rozana-radi-publikon-foton-emocionuese-dhe-tregon-kam-marre-kaq-shume-sms-63018" }