Rozana Radi tepër nostalgjike, i mungon...(Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:39 14-09-2016 Rozana Radi tepër nostalgjike, i mungon...(Foto)

Shtatori erdhi, por këngëtarja Rozana Radi ka nostalgji për pushimet e kaluara gjatë verës. Teksa ka postuar një foto në Instagram ku është me bikini, këngëtarja shkruan se i mungon vera dhe bikinit.

“Më mundon dielli dhe bikinit”-shkruan Rozana. 

rozana_radi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020722150802612
array(1) { ["section"]=> string(49) "rozana-radi-teper-nostalgjike-i-mungon-foto-52859" }