Rozana Radi uron me zemër mikeshën e saj për ditëlindjen e djalit, por dikush i prish humorin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:11 10-03-2016 Rozana Radi uron me zemër mikeshën e saj për ditëlindjen e djalit, por dikush i prish humorin

Rozana Radi uron me zemër mikeshën e saj për ditëlindjen e djalit, por dikush i prish humorin. Këngëtarja ka uruar moderatoren e ‘’Fiks Fare’’ për ditëlindjen e djalit të saj Abelit, por ka qenë një vajzë që i ka kujtuar se është me fat që ka ‘’lindur me këmishë’’’. Por Radi nuk ka hezituar t’i japë asaj një përgjigje të hidhur.

Dedikimi për Fiori Dardhën:

''Jeta jone ka qene e veshtire ne rruget qe zgjodhem.  Jemi rritur bashke, e duke u rritur si vajza u rritem dhe artistikisht. Ne nuk e hodhem kurre njera tjetren poshte. Sot dashuria me e madhe e Fiori Dardhës, 4 vjeç. Dhe eshte dashuri per mua se e ke bere ti Fior. Me duket si enderr sa shpejt ikin vitet. Ama nese i shikoni mire fotot ne mbetemi akoma te vogla. Dhe e di pse mbetemi te vogla? Se jemi te verteta. Abeli te gezofte perhere e tu befte shpatull ne jete.”

Biseda me vajzën

Alma Prifti: “Te dish rrugen me te cilen jam rritur une do thuash me vete " Faleminderit o Zot qe me linde me kemishe"!”

Rozana Radi: ''Çfare lidhje ka rrugetimi i jetes suaj ne kete sms urim? Pse duhet te di une rrugetimin e jetes sua? Pse duhet gjithmone te dale dikush te fusi hundet ne nje urim shume miqesor.Nese do ta tregosh jeten tende bej nje liber mos dil xhiro ne insta te qash hallin .uhhhhhhhh''

Alma Prifti: ''Nuk kisha synim ofendimin e dashur Rozana Radi. Megjithate vleresoje mesazhin tuaj. Ju admiroje si kengetare ndryshe nuk ju kisha ber folloë kshuqe keqinterpretimi ska sens. Ju pershendes miqesisht!'' 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098781585693359
array(1) { ["section"]=> string(98) "rozana-radi-uron-me-zemer-mikeshen-e-saj-per-ditelindjen-e-djalit-por-dikush-i-prish-humorin-34703" }