Rrahën gratë, arrestohen 2 persona (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:49 11-09-2019 Rrahën gratë, arrestohen 2 persona (DETAJE) Foto ilustruese

Policia ka arrestuar dy persona në Lushnje dhe Fier pasi kanë ushtruar dhunë ndaj bashkëshorteve të tyre.

Burime nga uniformat blu në Fier bëjnë me dije se kanë vënë në pranga, D.M, 43 vjeç, banues në Levan.  Fier.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesën e tij ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes, shtetases T.M.

Po ashtu specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnje, arrestuan në flagrancë shtetasin: E.D, 36 vjeç, banues në Lushnje.

Sipas policisë arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases D.D.

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprën penale "Dhunë në familje"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025530099868774
array(1) { ["section"]=> string(47) "rrahen-grate-arrestohen-2-persona-detaje-178038" }