Rrahën me shkop bejsbolli një person, arrestohen babë e bir

Publikuar tek: aktualitet, më 11:23 10-06-2019 Rrahën me shkop bejsbolli një person, arrestohen babë e bir

Policia e Elbasanit ka arrestuar babë e bir pasi plagosën me shkop bejsbolli shtetasin me iniciale B.A.

Në pranga janë vënë shtetasit, A.L. 59 vjeç dhe R.L. 24 vjeç, banues në Elbasan.

Sipas policisë, këta të fundit kanë kanosur dhe goditur me shkop bejsbolli një bashkëqytetarin e tyre, i cili fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkaq, materialet hetimore i kanë kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për veprimet e mëtejshme.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023925065994263
array(1) { ["section"]=> string(65) "rrahen-me-shkop-bejsbolli-nje-person-arrestohen-babe-e-bir-167632" }