Rrahin barbarisht agjentin e Policisë në mes të Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 10:56 04-04-2017 Rrahin barbarisht agjentin e Policisë në mes të Tiranës

Për arsye ende të paqarta, dy të rinj kanë rrahur keq një polic.

Burime pranë uniformave blu  bëjnë  me dije se ngjarja ndodhi afër 9-të katësheve, dhe se dy autorët që dhunuan barbarisht agjentin e policisë, 31-vjeçarin me inicialet SH.P, banues në Tiranë.

Dy të rijtë që dhunuan agjentin e policisëjanë Jurfian Sapuraku, 28 vjeç dhe Shpendi Sata, 22 vjeç, banues në Tiranë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I jepet lamtumira e fundit artistit të madh Françesk Radi
Ngjarje tronditëse në Durrës, i riu VRET GJYSHEN me automatik dhe MË PAS VETEN me armë zjarri, si i gjeti policia trupat e vdekur »
Article Logic
Execution time: 0.010740041732788
array(1) { ["section"]=> string(61) "rrahin-barbarisht-agjentin-e-policise-ne-mes-te-tiranes-74059" }