Rrahje brutale, polici i bën zbor të dyshuarit për pedofili, por më vonë e pëson dhe vetë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 21:59 26-09-2017 Rrahje brutale, polici i bën zbor të dyshuarit për pedofili, por më vonë e pëson dhe vetë (VIDEO)

Një polic ka rrahur në mënyrë brutale, një burrë pasi kishte pranuar se ka përdhunuar një vajzë të re.

Burri në video ka pranuar përpara policisë së ka abuzuar me një të re, pasi  është arrestuar. Në kohën që zyrtarët e lartë policor janë larguar nga dhoma, polici e ka rrahur keq burrin gjë që është filmuar nga kamerat.

Pasi videot janë bërë publike, polici  është arrestuar dhe dënuar me 2 vite burg, për rrahjen e burrit që akuzohet ëpr pedofili.

SHIKO VIDEON KETU:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ky shtet jep alarmin, paralajmëron qytetarët: Përgatituni për luftë atomike
Deputetët e kthejnë Kuvendin në ring, rrihen me grushte dhe karrige (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.0096070766448975
array(1) { ["section"]=> string(99) "rrahje-brutale-polici-i-ben-zbor-te-dyshuarit-per-pedofili-por-me-vone-e-peson-dhe-vete-video-93785" }