Rrahu bashkëshorten e cila më pas e denoncoi, vlonjati lë policinë me ‘gisht në gojë’, i pikas dhe arratiset me shpejtësi

Publikuar tek: aktualitet, më 15:45 21-01-2021 Rrahu bashkëshorten e cila më pas e denoncoi, vlonjati lë policinë me ‘gisht në gojë’, i pikas dhe arratiset me shpejtësi Foto ilustruese

Një rast dhune në familje është regjistruar sot në qytetin e Vlorës, ku një grua nga fshati Babicë ka njoftuar policinë dhe ka denoncuar bashkëshortin, pasi ky i fundit e dhunoi fizikisht atë dhe vajzën.

Autoritetet pas telefonatës alarmante u nisën drejt vendngjarjes, por nuk mundën të ndalojnë bashkëshortin dhunues, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije.

Ai sapo pikasi makinat e policisë u largua me vrap drejt pyllit teksa autoritetet janë vënë në ndjekje të tij, por ende nuk kanë arritur ta rrestojnë.

Në zonë janë ngritur pika kontrolli dhe vijojnë kërkimet, teksa pritet dhe një njoftim zyrtar nga policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Po të isha në Shqipëri do të të kisha rrahur”, shqiptari qëllon me grushta derën në pamundësi për të dhunuar gruan në Itali
Projekti i Rindërtimit/ Rama inspekton punimet në Krujë: Shkolla e re u bë nga themelet, çdo gjë po ecën shumë mirë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013269901275635
array(1) { ["section"]=> string(124) "rrahu-bashkeshorten-e-cila-me-pas-e-denoncoi-vlonjati-le-policine-me-gisht-ne-goje-i-pikas-dhe-arratiset-me-shpejtesi-235864" }