Rrahu gruan, arrestohet 49-vjeçari në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 08:58 20-03-2017 Rrahu gruan, arrestohet 49-vjeçari në Durrës

Policia e Durrësit arrestoi një person, pasi dhunoi bashkëshorten.

Ngjarja ka ndodhur dje në qytetin bregdetar, ndërsa në pranga ra Kastriot Pepkolaj 49 vjeç, pasi ushtroi dhunë ndaj gruas P.P 47 vjeç.

Ai akuohet për veprën penale “Dhunë në familje”. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masakrimi në Devoll për pazaret e drogës, dëshmia: E nisëm të gjallë në spital
Gjyqi ndaj Frrokut, Doshit dhe Bamit, avokati: Të pushohet çështja »
Article Logic
Execution time: 0.012876987457275
array(1) { ["section"]=> string(49) "rrahu-gruan-arrestohet-49-vjecari-ne-durres-72478" }