Rrahu me shufër hekuri ish-gruan dhe partnerin e saj, arrestohet shqiptari në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 18:44 18-09-2019 Rrahu me shufër hekuri ish-gruan dhe partnerin e saj, arrestohet shqiptari në Itali

Një shqiptar 47 vjeçar ka kërcënuar dhe dhunuar ish-gruan e tij dhe partnerin e saj.

Ai i ka goditur me një shufër hekuri dhe me ndihmën e dy shqiptarëve të tjerë.

Çifti ka bërë menjëherë denoncim në polici, ndërkohë që 47 vjeçari u arrestua mbrëmjen e djeshme në një bar në qendër të qytetit.

Shqiptari u dërgua në burgun e Astit, ndërsa fëmija i çiftit tashmë të ndarë iu besua xhaxhait të nënës së tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022116899490356
array(1) { ["section"]=> string(89) "rrahu-me-shufer-hekuri-ish-gruan-dhe-partnerin-e-saj-arrestohet-shqiptari-ne-itali-178921" }