Rrahu prindërit e moshuar, i biri e paguan me burg (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:55 22-03-2017 Rrahu prindërit e moshuar, i biri e paguan me burg (EMRI)

Një person ka përfunduar në prangat e policisë së Fierit, pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj prindërve.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë Alfred Ç., 40 vjeç, banues në Fier. Arrestimi i tij u bë pasi ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizikë ndaj prindërve të tij 73 vjeçarë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje”.   

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet vjedhja prej 150 milion lekësh, magazinieri dhe rojet bëjnë “kërdinë” në kompaninë e naftës në Fier (EMRAT)
Seks në grup, drogë, makina luksi… Shkatërrohet banda e prostitucionit në Tiranë, pranga 6 persona »
Article Logic
Execution time: 0.010337829589844
array(1) { ["section"]=> string(60) "rrahu-prinderit-e-moshuar-i-biri-e-paguan-me-burg-emri-72743" }