Rrahu të ëmën dhe motrën, në pranga i riu nga Tirana

Publikuar tek: aktualitet, më 10:14 29-04-2015 Rrahu të ëmën dhe motrën, në pranga i riu nga Tirana Foto ilustruese

Albi Kaceli, 20 vjeç është arrestuar në banesë pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj së ëmës 44-vjeçare me iniciale A.L dhe motrës së tij 19-vjeçare me iniciale A.K.

Arrestimi i tij erdhi pas telefonatës në sallën operative  të bërë nga komshinjëve e familjes. Policia ka dhënë mënjëherë urdhërin e mbrojtjes për të dhunuarat ndërkohë që materialet i kanë kaluar Gjykatës së Rrethit Gjygjësor Tiranë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I vodhi kalimtares portofolin me 400 mijë lekë, në pranga 21-vjeçarja
Vodhën energjinë elektrike për bizneset e tyre private, në pranga 2 pernona në Vlorë e Sarandë »
Article Logic
Execution time: 0.011799097061157
array(1) { ["section"]=> string(56) "rrahu-te-emen-dhe-motren-ne-pranga-i-riu-nga-tirana-9937" }