Rrëfehet adoleshentja: Si më përdhunoi dhe më la shtatzënë djali i tezes, i riu: Kushërira më joshi...

Publikuar tek: aktualitet, më 09:43 14-03-2017 Rrëfehet adoleshentja: Si më përdhunoi dhe më la shtatzënë djali i tezes, i riu: Kushërira më joshi...

Një histori për mardhënie me dhunë mes kushërinjve, zbuloi një histori dashurie të cilën ata tentuan ta fshihnin.

Vajza me iniciale K.S dhe djali i tezes me iniciale L.L të dy adoleshentë nga fshati Gjonomadh i Korçë, kanë pasur një raport intim sekret me njëri-tjetrin dhe në vitin 2016 ajo lind një vajzë.

Prokuroria e Korçës nisi hetimet për ‘mardhënie me dhunë’ dhe në janar të 2017-ës pushoi hetimet pasi rezultoi se kishin pasur një mardhënie dashurore shkruarn ‘G.Sh’. Më pas vajza ka rrëfyer se përse ka denoncuar me vonesë duke thënë se është kërcënuar nga kushëriri i saj dhe kishte frikë prej tij. Por L.L ka deklaruar se është joshur nga kushërira për të kryer mardhënie. Ndërkohë të afërmit thonë se adoleshentët kanë pasur një mardhënie të konsoliduar prej dy vitesh.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Falsifikuan moshën për të përfituar pension, procedim penal për 10 pensionistë, më i vjetri 80 vjeç
Rreh keq nënën në banesë, arrestohet 34-vjeçari (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.010386943817139
array(1) { ["section"]=> string(102) "rrefehet-adoleshentja-si-me-perdhunoi-dhe-me-la-shtatzene-djali-i-tezes-i-riu-kusherira-me-joshi-71824" }