Rrëfehet Alba për lidhjen me Diedonin: Ja pse u ndava

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:33 29-08-2015 Rrëfehet Alba për lidhjen me Diedonin: Ja pse u ndava Diedoni dhe Alba

Alba, banorja e Big Brother-it të fundit, e cila është lidhur me një tjetër banor të tij, Diedonin nga Kosova. Por së fundi ata u ndanë. Alba bëri një mesazh në profilin e saj ku thoshte se ishin ndarë për arsyet e tyre që do donin të mbeteshin private.

Por Alba rrëfehet për ‘’GSH’’ duke thënë se nuk janë ndarë për shkak të tradhëtisë.

“Nuk është e vërtetë që jemi ndarë për shkak të tradhëtisë, është një mashtrim ai që ka qarkulluar kohët e fundit. Arsyet e ndarjes tonë janë tërësisht private dhe kemi vendosur t’I mbajmë larg publikut. Do të doja që të gjithë të respektonin vendimin tonë”, thotë Alba.

Megjithatë ajo rrëfen se ka ende shpresë për rikthim. “Nuk i dihet, çfarë të ketë dhënë Zoti për ne të dy’’, përfundon Alba.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023768901824951
array(1) { ["section"]=> string(58) "rrefehet-alba-per-lidhjen-me-diedonin-ja-pse-u-ndava-19447" }