Rrëfehet Artan Hoxha: Si u takova me Safet Bajrin, ndërrova 3 makina deri në Shkodër

Publikuar tek: barometri, më 09:04 01-11-2018 Rrëfehet Artan Hoxha: Si u takova me Safet Bajrin, ndërrova 3 makina deri në Shkodër

Gazetari Artan Hoxha, para disa muajsh arriti të realizojë një intervistë ekskluzive me Safet Bajrin, njëri prej prestarëve të grupit Bajri konsideruar si personi më i kërkuar i policisë belge.

 

Në një rrëfim për “Top Story” Hoxha ka treguar detaje se si u lidh me Bajrin, ndërsa ka shtuar se i është dashur të ndërronte 3 makina derisa ka shkuar në Shkodër.

“Mu desh që së pari ta identifikoj se ku ndodhet, në çfarë zone ndodhet dhe së dyti të kërkoj kontakt, ta marr në intervistë në një ambient dhe në një situatë ku ai nuk rrezikonte arrestimin nga policia. Kam shkuar në Shkodër, kam ndërruar 3 makina për të shkuar, dhe kur kam mbaruar intervistën nuk jam kthyer në Tiranë, ika në Mal të Zi, u ktheva pas 3 ditësh në Tiranë”, ka thënë Artan 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0262610912323
array(1) { ["section"]=> string(89) "rrefehet-artan-hoxha-si-u-takova-me-safet-bajrin-nderrova-3-makina-deri-ne-shkoder-139820" }