Rrëfehet Donald Trump, ja kush janë femrat më të bukura në botë për mua (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:09 26-09-2017 Rrëfehet Donald Trump, ja kush janë femrat më të bukura në botë për mua (FOTO)

Për çdo baba vajza e tij është më e bukura. E njëjta situatë është edhe me presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump. Vajza e tij Ivanka presidenti theksoi se është më e bukur se aktorja Charlize Theron, ndërsa nuk la pa përmendur se bashkëshortja e tij Melania është një nga “bukuritë e rralla në botë”.

I diskutuar shpesh për marrëdhëniet e tij me femrat “Washington Post”, ka publikuar disa intervisa të presidentit nga viti 1993 deri në 2015. Ajo që vihet re nga përgjigjet e presidentit në lidhje me femrat gjëja që nuk duron tek to janë buzët e bëra.

Angelina Jolie, për Presidentin nuk ka lëkurë të bukur dhe buzë shumë të trasha. Për këtë meriton notën 7.

Elin Nordegren, ish-bashkëshortja e lojtarit të golfit Tiger Woods meriton notën 9.

Halle Berry tek kjo aktore presidentit i pëlqen pjesa e sipërme e trupit.

Anne HatheËay është shprehur se i pëlqen, pasi ajo ka jetuar në pallatin e ti “Trump Tower”.

 nintchdbpict000281344710.jpg

melania-trump-1df9de57-155c-4be5-9fd2-437f8fbb6c3f.jpg

Angelina_Jolie_2_June_2014_cropped.jpg

 

2209fe7c58049ca1ab47877c0c17ec3c--charlize-theron-short-hair-charlize-theron-hairstyle.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish banorja e BB Françeska Jaçe ndryshon tërësisht look, nuk do ta njihni
Miriam Cani zbulon surprizën, së shpejti me… (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0089931488037109
array(1) { ["section"]=> string(81) "rrefehet-donald-trump-ja-kush-jane-femrat-me-te-bukura-ne-bote-per-mua-foto-93706" }