Rrëfehet Grida Duma: Më shoqëronte një qen stani i madh… (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:16 10-02-2020 Rrëfehet Grida Duma: Më shoqëronte një qen stani i madh… (Video) Grida Duma

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ishte e ftuar këtë pasdite në programin “Rudina”, në Tv Klan.

Ajo është njëkohësisht pedagoge në universitet dhe ka spikatur që në fillimet  e saj si një grua e fortë. Të shumtë janë ata që e shohin atë si gruan e plotësuar dhe të ndërtuar totalisht.

Grida tregon se kur ishte 18 vjeç, ajo studionte violinë dhe piano sekondare, por që sot e urren sepse e studionte me dhunë disipline nga e ëma.

Më tej, ajo shton se babai i saj i ka dhënë një liri individuale. Madje që në gjimnaz babai i ka blerë një motor dhe gjithashtu për në shkollë ka patur edhe një qen stani që e shoqëronte.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010298013687134
array(1) { ["section"]=> string(67) "rrefehet-grida-duma-me-shoqeronte-nje-qen-stani-i-madh-video-194727" }