Rrëfehet Higuain: Tek Juventus nuk folën fare me mua, isha i padobishëm për ta

Publikuar tek: sport, më 22:50 18-10-2018 Rrëfehet Higuain: Tek Juventus nuk folën fare me mua, isha i padobishëm për ta

Higuan ka gjetur qetësinë e tij, tanimë tek Milani. 

Vera për të ishte shumë e trazuar, pasi u largua ngaJuventusi pa dëshirën e tij.

“Pas finales së Kupës, e kuptova që diçka nuk shkonte mirë. Unë nuk doja të ikja, po pas ardhjes së Ronaldos, erdhën dhe më thanë që nuk mund të rrish më në ekipin tonë. Isha lidhur shumë me ekipin dhe nuk doja në asnjë mënyrë të largohesha”- deklaron argjentinasi përpara mediave.


Ai ka folur dhe për Gattuzon, për pasionin që përcjell ai për ekipin dhe për fitoren.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027513027191162
array(1) { ["section"]=> string(83) "rrefehet-higuain-tek-juventus-nuk-folen-fare-me-mua-isha-i-padobishem-per-ta-138334" }