Rrëfehet Italiani që vrau 17 vjeçarin shqpitar, ja pse e vrava Pandin

Publikuar tek: aktualitet, më 23:54 07-07-2017 Rrëfehet Italiani që vrau 17 vjeçarin shqpitar, ja pse e vrava Pandin

Lajmi tronditës për vrasjen e 17 vjeçarit Pandi Lavdari, preku të gjithë Shqiptarët në Itali dhe më gjerë.

Por i riu italian që kreu vrasjen është neutralizuar dhe është marrë duke u marrë në pyetje nga autoritet Italiane. Simone Maddaluni ka thënë përpara gjykatës së Pandi Lavdarin e ka qëlluar për shkak se kishte frikë. “E qëllova për shkak se kisha frikë se mos zihemi sërish. Ai më thoshte shpesh se sapo të më shihte do të më rrihte”, ka thënë adoleshenti italian. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018313884735107
array(1) { ["section"]=> string(74) "rrefehet-italiani-qe-vrau-17-vjecarin-shqpitar-ja-pse-e-vrava-pandin-85415" }