Rrëfehet Jennifer Lopez, flet për herë të parë për lidhjen me Drake (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:13 13-02-2017 Rrëfehet Jennifer Lopez, flet për herë të parë për lidhjen me Drake (Foto)

Jennifer Lopez përjetoi një lidhje të shkurtër dashurie me reperin e njohur, Drake me të cilin ka bërë edhe një këngë.

Vetëm një ditë më parë këngëtarja foli haptazi për raportin e saj me reperin gjatë pjesmarrjes në tapetin e kuq të ceremonisë së ndarjes së çmimeve Grammy në Los Angeles.

“Sigurisht që e dua Drake. Ai është brilant, i talentuar dhe i mahnitshëm. Ne bëmë një këngë bashkë dhe kemi dalë… Ai është i mrekullueshëm. Kam shumë dashuri për atë djalë”, tha Jennifer Lopez shkruan ‘Daily Mail’.

Jennifer dukej e mahnitshme e veshur me një fustan të dizajnuar nga Ralph & Russo në ngjyrë rozë e lëhtë.

jenifer.jpgjenifer1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023694038391113
array(1) { ["section"]=> string(77) "rrefehet-jennifer-lopez-flet-per-here-te-pare-per-lidhjen-me-drake-foto-68557" }