Rrëfehet Juliana Pasha, tregon arsyen se përse këngët e saj janë pa videoklipe

Publikuar tek: aktualitet, më 18:22 01-02-2017 Rrëfehet Juliana Pasha,  tregon arsyen se përse këngët e saj janë pa videoklipe

Juliana Pasha ka folur sot në emisionin “Rudina” për karrierën, jetën si dhe projektet e radhës. Ajo çka vëmë re tek këngëtarja, është mungesa e videoklipeve në projektet e saj artistike.

“Nuk më pëlqen shumë të bëj klipe. Jam më shumë e dhënë pas kontaktit të drejtpërdrejtë me publikun dhe emocionin që më jep skena live. Nuk më mungon afrimiteti me publikun dhe më pëlqen shumë ndjesia e drejtpërdrejtë. E shijoj më shumë atë lloj komunikimi…” – rrëfen Juli, teksa tregton dhe për çmimet e rëndësishme që ka marrë gjatë karrierës.

Energjike, ekspresive, përherë e gjallë dhe shpërthyese, Juli është ҫdo javë pranë publikut në Tiranë duke kënduar live. Për vite me radhë, ajo është ushqyer nga kjo dashuri e ndërsjellë, ndaj edhe e ka gjetur veten mjaft mirë aty.

Po ashtu Juli ka treguar dhe për frymëzimin e saj më të madh “Zakonisht më frymëzojnë shumë fytyrat e qeshura, sytë, buzëqeshja e publikut, sidomos në skenat e vogla. Nëse shikoj njerëz që janë të qeshur dhe gati për të kënduar e për t’u argëtuar bashkë me mua, edhe sikur të jem shumë e lodhur, harroj gjithë lodhjen dhe ndihem e përmbushur…”

Juliana është një ndër këngëtaret e skenës "live", të cilën rrallëherë e  shohim me klipe në këngët e saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Motra e Lul Berishës pastroi miliona dollarë. Zbulohet lidhja me dëshmitarin kundër Shullazit
Aksident horror në Gjirokastër, dy makina i kalojnë sipër këmbësorit duke i marrë jetën tragjikisht »
Article Logic
Execution time: 0.0099329948425293
array(1) { ["section"]=> string(83) "rrefehet-juliana-pasha-tregon-arsyen-se-perse-kenget-e-saj-jane-pa-videoklipe-67388" }