Rrëfehet Kika i “Big Brother: Politikani me të cilin do bëja seks? Hashim Thaçi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:50 15-11-2015

Njëri prej banorëve më të njohur në shtëpinë e Big Brother 8, Kika ka thënë se ai do të flinte në shtrat me dikë vetëm për një shumë të madhe parash.

Por, nëse ai do të ishte gay do të shkonte në shtrat vetëm me një person të rëndësishëm të skenës politike në Kosovë dhe ai është Hashim Thaçi. Kjo është ajo çka ka Kika ka thënë për “Express Rozë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068900585174561
array(1) { ["section"]=> string(82) "rrefehet-kika-i-big-brother-politikani-me-te-cilin-do-beja-seks-hashim-thaci-25468" }