Rrëfehet Rudina Hajdari: Ky ka qenë personazhi i njohur për të cilin kam patur fantazi seksuale

Publikuar tek: aktualitet, më 22:12 23-01-2021 Rrëfehet Rudina Hajdari: Ky ka qenë personazhi i njohur për të cilin kam patur fantazi seksuale Rudina Hajdari

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Shiko Kush Luan” ka qenë e ftuar edhe deputetja e parlamentit Rudina Hajdari.

Dy skuadrat, blu dhe e kuqe u përballën në lojën e gjetjes së shkronjave në skenë, me skuadrën e kuqe që humbi, pjesë e të cilës ishte edhe deputetja Hajdari.

Pjesëtarët e skuadrës humbës eduhet të zbulonin personazhin publik me të cilin kanë patur fantazi seksuale, me deputeten që tha emrin e aktorit Brad Pitt.

Kapiteni Florjan Binaj u përgjigj se ka parë në ëndërr Kim Kardashian dhe me shaka tha se kjo ishte arsyeja e ndarjes së Kim dhe Kanye, Zaimina Vasjari tha “Jason i “Transportuesi” pasi ka ngjashmëri me bashkëshortin e saj, Endrit Mërtiri tha emrin e Britney Spears ndërsa Alesia Noka tha Johnny Depp.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kërkohet NDIHMË! 38-vjeçari nga Tirana humb kontaktet me familjarët; i zhdukur prej 1 jave në drejtim të paditur (EMRI-FOTO)
Vranësira dhe reshje të herëpashershme, mësoni si do jetë moti sot »
Article Logic
Execution time: 0.011183977127075
array(1) { ["section"]=> string(101) "rrefehet-rudina-hajdari-ky-ka-qene-personazhi-i-njohur-per-te-cilin-kam-patur-fantazi-seksuale-236144" }