Rrëfehet si rrallëherë më parë, Manjola Nallbani përlotet për të bijat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:47 26-05-2019 Rrëfehet si rrallëherë më parë, Manjola Nallbani përlotet për të bijat

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, ndërsa disa fundmi erdhi për publikun me një koncert recital.

Mes këngëve të kënduara ishte edhe një kushtuar së bijës që jeton në Londër, me të cilën ka treguar se ëhstë shumë e lidhur.

Për dy vajzat, këngëtarja ka folur edhe së fundmi gjatë një interviste me moderatoren Orinda Huta në 'Jo vetëm modë', ndërsa nuk mundi t'i mbante dot lotët.

'Ne jemi prindër shumë të lidhur me fëmijët. Unë edhe kur shkoj jashtë dhe më thonë, akoma nuk je mësuar dhe unë u them: kurrë nuk kam për t’u mësuar. Sa të kem jetë nuk do mësohem me këtë gjë. Këtë këngë nuk desha ta këndoj në mes se e di se sa herë ta këndoj kam këtë lloj ndjesie!', u shpreh ajo.

ghv.jpg

gfh.jpg

Screenshot_34-2.jpg

hjhk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029021024703979
array(1) { ["section"]=> string(76) "rrefehet-si-rrallehere-me-pare-manjola-nallbani-perlotet-per-te-bijat-165764" }