Rrëfimi i Bleona Qeretit: Kam pasur oferta për t’u bërë ministre (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:38 12-05-2016

Bleona Qereti ka qenë e ftuar në emisionin “Rrokum night” dhe ka folur për jetën dhe karrierën e saj.

Qereti ka treguar se ka pasur shumë oferta për t’u bërë ministre dhe deputete, ndërsa ka pohuar gjithashtu se” “Kam shumë kohë pa bërë seks dhe kam shumë kohë pa dëgjuar një mashkull të më thotë “Të dua”.

Intervista e plotë do të transmetohet ditën e shtunë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025430917739868
array(1) { ["section"]=> string(75) "rrefimi-i-bleona-qeretit-kam-pasur-oferta-per-t-u-bere-ministre-video-40282" }