Rrëfimi i rrallë i Alfred Pezës: Jeta ime e ndërlikuar. Ja çfarë më tha ime bijë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:58 21-02-2018 Rrëfimi i rrallë i Alfred Pezës: Jeta ime e ndërlikuar. Ja çfarë më tha ime bijë

Mëngjesin e sotëm ish-deputeti socialit Alferd Peza u shfaq në një rrëfim ndryshe. I ftuar në emisionin ‘Vila 24’ ndër të tjera ai foli edhe për familjen e tij. Si një nga figurat më të lakuara publike ai tregoi se si e kanë përjetuar fëmijët këtë situatë dhe veçanërisht vajza.

“Ai babi në çdo lloj jete do jetë heroi im. 'Pse?', i thotë bashkëshortja. Po si ka ka mundësi a ngeli ndonjë shqiptar pa u marrë me babin. Po si nuk e ndryshoi njëherë buzëqeshjen me ne, si nuk e ndryshoi njëherë mënyrën e hapjes së derës...Kjo tregon se sa shumë i shqetësuar kam qenë. Aq shumë i shqetësuar kam qenë se kur të gjithë merreshin me mua unë bëra veprën tim publike, sic ishte romani “Sarah”, është shprehur ish-deputeti.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prokuroria mësyn në shtëpinë e biznesmenit vlonjat, i gjen sasi të madhe vaj kanabisi dhe pluhur çokollate... (EMRI)
Kapen 62.2 kg marijuanë në Kapshticë, arrestohet shoferi shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.010796070098877
array(1) { ["section"]=> string(85) "rrefimi-i-rralle-i-alfred-pezes-jeta-ime-e-nderlikuar-ja-cfare-me-tha-ime-bije-110972" }