Rrëfimi pikant i Veliajt, si e gjen kohën për....seks

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:20 12-11-2017 Rrëfimi pikant i Veliajt, si e gjen kohën për....seks

Shpesh krijohet përshtypja se personazhet publikë janë gjithkund, janë të zënë, nuk kanë kohë sidomos kur shkojnë për t’i takuar qytetarët dhe për t’u treguar hallet.

Kjo nuk ndodh me kreyebashkiakun e Bashkisë së Tiranës. I ftuar në emisionin e ri të Roza Latit ‘Ëhy Not’, Veliaj tregoi se ka kohë për të gjitha. Moderatorja e ngacmoi me një pyetje pikante, nëse gjen kohë për seks.

“Do habitesh po më del. Përtej humorit, unë besoj se me pak organizim, kush do i bën të gjitha. Është çështje prioriteti, por një ditë del për t’i bërë punët e qejfit”, tha Veliaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011046886444092
array(1) { ["section"]=> string(55) "rrefimi-pikant-i-veliajt-si-e-gjen-kohen-per-seks-99300" }