Rrëfimi tronditës i Gerta Hetës: S’doja të dilja bosh nga spitali

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:45 26-10-2016 Rrëfimi tronditës i Gerta Hetës: S’doja të dilja bosh nga spitali

Moderatorja e njohur Gerta Heta vjen me një rrëfim tejet prekës pak ditë pasi festoi ditëlindjen e vogëlushes së saj Mateas e cila shpëtoi mrekullisht. Por Gerta ende e vuan humbjen e binjakes së Mateas.

Gerta ka rrëfyer në emisionin e pasdites në Top Channel  pse vendosi ta festonte ditëlindjen e parë të Mateas me mjekët e spitalit.“Kjo ka qenë periudha më e zezë e jetës sime”, tha Gerta për momentin kur u kthye në shtëpi pa një prej binjakeve të saj. E megjithatë kishte Matean...  “Herë qaja dhe herë qeshja... Megjithatë, iu gëzova jetës dhe në shenjë mirënjohjeje vendosëm ta festonim ditëlindjen e Mateas me mjekët që më qëndruan pranë”

“Në këtë ditëlindje të veçantë që kishte organizuar me mjekët. M’u bë qejfi që më erdhën të gjithë, por edhe ata që nuk mundën dot të ishin prezentë, më dërguan urimet e tyre për Matean”, rrëfeu moderatorja Heta.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008842945098877
array(1) { ["section"]=> string(70) "rrefimi-trondites-i-gerta-hetes-s-doja-te-dilja-bosh-nga-spitali-57406" }