Rreh bashkëjetuesen 18 vjeçe, arrestohet dibrani (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:03 20-04-2018 Rreh bashkëjetuesen 18 vjeçe, arrestohet dibrani (EMRI) Foto ilustruese

Ushtron dhunë psikologjike dhe  fizike ndaj bashkëjetueses së tij, arrestohet në flagrancë nga policia dibrani.

Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër , bëhet me dije se u arrestua në flagrancë shtetasi :

Dritan K, 26  vjeç, banues në Dibër.

Arrestimi i shtetasit të lartëpërmendur  u bë pasi në Komisariatin e Policisë Dibër  është paraqitur dhe ka bërë kallzim shtetasja  E.K,   18 vjeçe, (bashkëjetuesja e shtetasit D.K), se   ka ushtruar dhunë psikologjike dhe  fizike ndaj saj.

Materialet  i kaluan Prokurorisë Rrethit  Gjyqësor  Dibër  për veprën penale “Dhunë në familje".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « AKSIDENT FATAL/ Përplasen dy makina, 1 i vdekur, plagoset fëmija 7 vjeç
Shpallet një vend bosh për anëtar në AIDSSH, ja KRITERET »
Article Logic
Execution time: 0.010637998580933
array(1) { ["section"]=> string(59) "rreh-bashkejetuesen-18-vjece-arrestohet-dibrani-emri-117601" }