Rreh gruan, arrestohet 34-vjeçari nga Cërriku (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:57 06-01-2018 Rreh gruan, arrestohet 34-vjeçari nga Cërriku (EMRI)

Ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes, arrestohet në flagrancë nga policia.

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Cërrik, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit:

Servet Xhika, 34 vjeç banues në fsahtin Gostimë Cërrik.

Arrestimi i tij, u bë pasi në banesë për motive të dobëta dyshohet të ketë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases F.Xh., 30 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale "Dhuna në familje" parashikuar nga neni 130/a/4  i Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministrja e Ramës u shpall ‘luftë’ bareve dhe restoranteve në të gjithë vendin: Aksion ditë e natë, zero tolerancë
Tym i zi në mes të Korçës, përfshihet nga flakët katedralja “Ringjallja e Krishtit”, i pranishëm edhe Ilir Meta (PAMJET-VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0069329738616943
array(1) { ["section"]=> string(56) "rreh-gruan-arrestohet-34-vjecari-nga-cerriku-emri-105629" }