Rreh gruan në sy të vajzës së mitur, arrestohet lushnjari (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:17 08-03-2018 Rreh gruan në sy të vajzës së mitur, arrestohet lushnjari (EMRI)

Një 42-vjeçar është arrestuar pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes në sy të vajzës. I ndaluari është Erjon Sulko, 40 vjeç, banues në lagjen”Xhevdet Nepravishta” Lushnje.

42-vjeçari sqaron policia u kap në flagrancë, pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases L.S, 42 vjeçe, në praninë e vajzës së mitur.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale "Dhunë në familje".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama u jep postet e rëndësishme 2 gazetarëve të njohur (EMRAT)
Moti i keq, Ministria e Mbrojtjes jep informacion të detajuar për përmbytjet (Situata qark më qark dhe PARASHIKIMI) »
Article Logic
Execution time: 0.01203989982605
array(1) { ["section"]=> string(68) "rreh-gruan-ne-sy-te-vajzes-se-mitur-arrestohet-lushnjari-emri-112562" }