Rreh gruan, policia arreston dibranin (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:56 21-05-2019 Rreh gruan, policia arreston dibranin (DETAJE) Ilustruese

Një 62-vjeçar është arrestuar në Dibër, pasi akuzohet se ka dhunuar gruan e tij.

Burime nga policia bëjnë të ditur se në pranga ka rënë SH.B., 62 vjeç, banues në Dibër.

Ky i fundit sipas bluve ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gruas së tij. 62-vjeçari akuzohet për 'Dhunë në familje'.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027324914932251
array(1) { ["section"]=> string(50) "rreh-gruan-policia-arreston-dibranin-detaje-165086" }