Rreh nënën, arrestohet në flagrancë 30-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:54 09-01-2017 Rreh nënën, arrestohet në flagrancë 30-vjeçari (Emri)

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij.

Burime zyrtare të polciisë bëjnë me dije se është arrstuar shtetasi Gazmend T., 30 vjeç, banues në Kavajë.

Sipas policisë arrestimi i tij është bërë pasi në banesën e tij ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës së tij, K. T., të cilës i’u plotësua urdhëri i mbrojtjes së menjëhershme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Raportojnë Emergjencat Civile: Kjo është gjendja e kalueshmërisë në akset kryesore të vendit
Tjetër viktimë, roja i pallatit në Golem të Lushnjes gjendet i ngrirë nga familjarët »
Article Logic
Execution time: 0.010532140731812
array(1) { ["section"]=> string(56) "rreh-nenen-arrestohet-ne-flagrance-30-vjecari-emri-64993" }