Rreh të bijën 13-vjeçare dhe kryen vepra të turpshme, arrestohet babai (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:51 18-01-2017 Rreh të bijën 13-vjeçare dhe kryen vepra të turpshme, arrestohet babai (Emri)

Një 56-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka kryer vepra të turpshme me vajzën e tij të mitur.

Burime zyrtare të policisë bjëjne me dije se është arrestuar shtetasi

-Qemal Lushi, 56 vjeç, banues në Durrës

Ka qenë vajza 13-vjeçare me iniciale L.L, e cila ka bërë kallëzim pranë policies, ndërkohë që policia bën me dije se e mitura ka rrëfyer që babai ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj saj dhe ka kryer vepra të turpshme.

Gjatë kontrollit në banesën e Lushit, atij iu gjet një armë zjarri, pistoletë e modifikuar, si dhe 4 fishekë çiftje, që i mbante pa leje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhet vendimi i plotë i Kushtetueses për vettingun, pse votuan për rrëzimin e ligjit anëtarët Imeraj dhe Dizdari
Aksione “blic” në Lezhë, kontrolle nëpër rrugë, automjete, lokale dhe banesa: Çfarë po kërkon policia (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011796951293945
array(1) { ["section"]=> string(80) "rreh-te-bijen-13-vjecare-dhe-kryen-vepra-te-turpshme-arrestohet-babai-emri-65880" }