Rrëmbehet në mes të rrugës biznesmeni i njohur, katër pesona të maskuar...

Publikuar tek: bota, më 12:34 27-12-2018 Rrëmbehet në mes të rrugës biznesmeni i njohur, katër pesona të maskuar...

Katër persona kanë rrëmbyer një biznesmen të njohur në Greqi.

Ngjarja në fjalë ndodhi sot në mëngjes, rreth orës 09:00.

Sipas mediave greke  biznesmeni me iniciale N.M si çdo ditë shkonte po në punë, kur është përballur me katër persona me veshje me stampën e dukshme EKAM, ndërsa më mes të rrugës e kanë futur me forcë në një makinë tip ‘Volksëagen’.

E gjithë skena në fjalë ndodhi para kalimtarëve të rastit, të cilët u bënë dëshmitarë të rrëmbimit.

Mësohet se biznesmeni N.M. është tepër i njohur në Greqi, familja zotëron biznesin më të njohur të produkteve pa tatime që kryesisht furnizojnë ambasadat dhe njësitë shitëse të zonave kufitare.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017160892486572
array(1) { ["section"]=> string(77) "rrembehet-ne-mes-te-rruges-biznesmeni-i-njohur-kater-pesona-te-maskuar-146693" }