Rrëmbimi i 11 vjeçarit shqiptar, DETAJE të reja, çfarë iu kërkua familjarëve

Publikuar tek: aktualitet, më 08:18 09-04-2018 Rrëmbimi i 11 vjeçarit shqiptar, DETAJE të reja, çfarë iu kërkua familjarëve Foto ilustruese

Dalin në dritë detaje të reja rreth rrëmbimit të 11 vjeçarit shqiptar.

Familjarët shprehen se në shkëmbim të djalit të tyre rrëmbyesit kanë kërkuar 50 mijë euro.

Ndërkohë policia bën me dije se djali 11 vjeçar është paraqitur rreth orës 00:15 minuta, në stacionin policor në Ferizaj. Sipas policisë fëmija është në gjendje të mirë shëndetësore e sipas dëshmisë së tij, ai ka arritur të dalë nga automjeti i të dyshuarve dhe është paraqitur në stacionin e policisë.

Njoftimi i policisë:

“Më 9.4.2018 rreth orës 00:15 minuta, viktima është paraqitur në stacionin policor në Ferizaj. Ai është në gjendje të mirë shëndetësore dhe sipas deklaratës së tij, ai kishte arritur që të dalë nga automjeti i të dyshuarve dhe është paraqitur në polici.

Fëmija i dyshuar i rrëmbyer është zhdukur që prej ditës së djeshme. Është xhaxhai i tij i cili ka referuar rastin në polici e është shprehhur se disa persona e kanë thirrue fëmijën nga makina dhe e kanë futur në automjetin e tyre. Që prej atij momenti fëmija nuk ishte parë më.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjarje e rëndë në Fier, "Suzuki" bie në kanal, MBYTEN 2 persona, njëra grua
Shkon në 3 numri i viktimave në Fier, vdesin një çift të moshuarish dhe një vajzë »
Article Logic
Execution time: 0.0094139575958252
array(1) { ["section"]=> string(81) "rrembimi-i-11-vjecarit-shqiptar-detaje-te-reja-cfare-iu-kerkua-familjareve-116212" }