Rrëmbimi i Jak Prengës në Kamëz, arrestohen 3 persona dhe 7 të tjerë në kërkim (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:35 28-01-2020 Rrëmbimi i Jak Prengës në Kamëz, arrestohen 3 persona dhe 7 të tjerë në kërkim (EMRAT)

Detaje të reja kanë dalë nga rrëmbimi i Jak Prengës në Kamëz mesditën e 17 Janarit.

Mësohet se Policia e tiranës ka arrestuar tre persona dhe shtaë të tjera janë shpallur në kërkim.

Dyshohet se të arrestuarit Bajram Hajri, Olsi Turja dhe Elton Hajri janë të përfshirë në rrëmbimin e Prengës.

Ndërsa në kërkim është shpallur Leonard Hajri dhe gjashtë persona të tjerë.

Kujtojmë që ditën e djeshme, u zbulua se rrëmbimi i Prengës lidhet me të kaluarën e të vëllait, pasi dyshohet si i përfshirë në trafikun e drogës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007023811340332
array(1) { ["section"]=> string(90) "rrembimi-i-jak-prenges-ne-kamez-arrestohen-3-persona-dhe-7-te-tjere-ne-kerkim-emrat-193359" }