Rrënqethëse! Pas poezisë së të atit për Ergin, flet Barbana Dini: Ditë për ditë, po gënjej veten

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:12 22-11-2019 Rrënqethëse! Pas poezisë së të atit për Ergin, flet Barbana Dini: Ditë për ditë, po gënjej veten Barbana dhe Ergi Dini

Tre vite më parë, ikja nga jeta e këngëtarit të njohur Ergi Dini pas një aksidenti me motor në zonën e ish-bllokut, na tonditi të gjithëve.

Dje, babai i këngtarit të ndjerë kujtoi të birin me vargje prekëse dhe dhimbja e tij është po e njëjta, si para tre vitesh kur ai mori lajmin e kobshëm.

Edhe e motra e Ergit, këngëtarja Barbana Dini na rrënqethi me fjalët që ka shkruar për vëllain e ndjerë.

Ajo ka publikuar një foto të Ergit në profilin e saj në Instagram, ndërsa krahas saj ka shkruar:

‘3 vite pa ty o gjysma shpirtit!
3 vite e humbur,3 vite duke genjyer veten cdo dite…Si mundesh te jetosh TI vetem neper kujtime?!’.

Postimi i Barbanës:

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047846794128418
array(1) { ["section"]=> string(99) "rrenqethese-pas-poezise-se-te-atit-per-ergin-flet-barbana-dini-dite-per-dite-po-genjej-veten-186809" }