Rreshje shiu deri të enjten, dielli rikthehet në fundjavë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:29 16-04-2017 Rreshje shiu deri të enjten, dielli rikthehet në fundjavë

Moti i vranët dhe rreshjet e shiut janë rikthyer në disa qytete shqiptare dhe pritet të vijojnë edhe në 4 ditët e në vijim.

E ndërsa temperaturat parashikohet të bien me 3 deri në 7 gradë celcius, rreshjet do të vijojnë në disa qytete me intensitet të lartë deri ditën e enjte.

Sipas parashikimit, dielli rikthehet në fundjavë shoqëruar me rritje të ndjeshme të temperaturave deri në 25 gradë celcius.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kujdes nëse vini re këtë objekt në tualet publik, është një kamera e fshehur
EKSKLUZIVE/ "Bomba" e mesnatës, arrestohen 10 doganierë e policë në Portin e Durrësit (OPERACIONI SEKRET) »
Article Logic
Execution time: 0.010501861572266
array(1) { ["section"]=> string(62) "rreshje-shiu-deri-te-enjten-dielli-rikthehet-ne-fundjave-75397" }