Rreshjet e dendura të dëborës izolojnë Londrën

Publikuar tek: aktualitet, më 20:51 29-12-2017 Rreshjet e dendura të dëborës izolojnë Londrën

Rreshjet e dendura të dëborës gjatë ditës së djeshme dhe të sotme kanë bllokuar disa nga rrugët dytësore që të çojnë në Londër.

Mediat angleze raportojnë se pjesa më e madhe e Anglisë është përfshirë nga një i ftohtë i acartë që ka bllokuar disa aeroporte dhe rrugë kryesore.

Mes tyre janë aeroporti i Glasgout që i ka pezulluar fluturimet pjesërisht dhe disa rrugë që lidhin kryeqytetin e Anglisë me qytetet e tjera në vend.

Një pjesë e madhe qyteteve tashmë janë në gjendje gadishmërie për t’i paraprirë çdo llojë situate që mund të krijohet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U dhunua nga bashkëshortja 12 vite më e rë, 54 vjeçari nuk duron më dhe merr një vendim
Drejtoi benzin pa patent, i riu del nga rruga dhe aksidenton 2 pasagjerët »
Article Logic
Execution time: 0.010329961776733
array(1) { ["section"]=> string(53) "rreshjet-e-dendura-te-debores-izolojne-londren-104873" }