Rreshjet e shiut përmbytin rrugët e Kukësit

Publikuar tek: aktualitet, më 15:45 07-05-2015 Rreshjet e shiut përmbytin rrugët e Kukësit

Kanë mjaftuar vetëm disa minuta rreshje shiu që drejtuesit e automjeteve dhe këmbësorët në qytetin e Kukësit të përballen me vështirësitë e shkaktuara nga përmbytjet e rrugëve.

Siç mund të shihet edhe nga fotografitë e realizuara para disa minutash në Kukës, kryqëzimi është përmbytur tërësisht nga shiu për shkak edhe të mosfunksionimit të kanaleve kulluese. Probleme ka patur edhe në pjesë të tjera të rrugëve ku përmbytjet kanë shkaktuar vështirësi në trafik.

{gallery}kukessd{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Burgim të përjetshëm për autorin që vrau burrin e të dashurës më sëpatë
Mënyra për të rritur shpejtësinë e WiFi-së në kushtet e shtëpisë vetëm me 4 mjete (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012052059173584
array(1) { ["section"]=> string(49) "rreshjet-e-shiut-permbytin-rruget-e-kukesit-10584" }