Rrezikon të mbytet, shpëton për mrekulli turistja në Sarandë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:50 17-08-2018 Rrezikon të mbytet, shpëton për mrekulli turistja në Sarandë Foto ilustruese

Një turiste kosovare ka rrezikuar të mbytet ditën e sotme në plazhin Rinia në Sarandë.

Rojet bregdetare Moisi Cera dhe Lorent Noga bënë të mundur që pushuesja kosovare të shpëtojë nga mbytja.

Pas ndihmës nga rojet detare pushuesja u transportua me ambulancë drejt spitalit të Sarandës.

Mësohet se tashmë kosovarja është jashtë rrezikut për jetën.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012578010559082
array(1) { ["section"]=> string(66) "rrezikon-te-mbytet-shpeton-per-mrekulli-turistja-ne-sarande-131404" }