Rrezikuan të mbyten në det, policia shpëton dy vajza në plazhin e Qerretit

Publikuar tek: aktualitet, më 14:36 05-07-2020 Rrezikuan të mbyten në det, policia shpëton dy vajza në plazhin e Qerretit Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Qerretit, ku dy vajza të moshës 10 dhe 15 vjeçe kanë rrezikuar të mbyten në det.

Fatmirësisht për to ka ndërhyrë policia dhe ka bërë të mundur nxjerrjen e tyre nga deti.

Vajzat janë nisur me urgjencë drejt spitalit, ndërsa raportohet se janë jashtë rrezikut për jetën.


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095047950744629
array(1) { ["section"]=> string(80) "rrezikuan-te-mbyten-ne-det-policia-shpeton-dy-vajza-ne-plazhin-e-qerretit-212901" }